لینک مستقیم{پروپوزال ارزیابی ارتباط سبک های فرزندپروری والدین با گرایش به مواد مخدر فرزندان}

پروپوزال ارزیابی ارتباط سبک های فرزندپروری والدین با گرایش به مواد مخدر فرزندان|42078421|lv|پروپوزال گرایش به مواد مخدر,پروپوزال شیوه های فرزندپروری,گرایش به مواد مخدر در دانشجویان,بررسی علل گرایش جوانان به مواد مخدر,راه های پیشگیری از گرایش به مواد مخدر,رابطه سبک های فرزندپروری والدین و اعتیاد,نقش شیوه های فرزند پروری والدین در گرایش به مواد مخدر
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان پروپوزال ارزیابی ارتباط سبک های فرزندپروری والدین با گرایش به مواد مخدر فرزندان را مشاهده می نمایید.

هدف از این دانشجو می باشد


مشخصات فایل
تعداد صفحات32حجم161/127 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل

از جمله خطرات و تهدیدهای سلامت اجتماعی و روانی بشر امروز مسئله اعتیاد به موادمخدر در بین جوانان و نوجوانان است؛ مسئله ای که پیامدهای منفی بسیاری دارد. با نیم نگاهی به پیامدها و عوارض اعتیاد به مواد مخدر نشان داده می شود كه پیامدهای اعتیاد جامعه، فرد و خانواده را از نظر اقتصادی، اجتماعی، روانی و جسمی در برمی گیرد.


از آنجا که این تحقیق به بررسی رابطه شیوه های فرزند پروری والدین با گرایش به مواد مخدر در دانشجویان دانشگاه آزاد شهر بندرعباس پرداخته شد روش انجام این پژوهش توصیفی از نوع توصیفی همبستگی می باشد. روش همبستگی به رابطه ی بین دویا چند متغیر که قابل تبدیل به مقدار هستند، اطلاق می-شود. بررسی های همبستگی با تعیین رابطه های موجود بین متغیرها سرو کار دارد.در این روش محقق در مورد حداقل دو متغیر با استفاده از یک نمونه یکسان از آزمودنی، اطلاعاتی را گردآوری و سپس میزان رابطه با استفاده ازضریب همبستگی تعیین می شود (دلاور، 1385).

بر این اساس این پژوهش به دنبال پاسخ به این پرسش اساسی است که آیا بین سبک فرزند پروری خانواده ها وگرایش به مواد مخدر رابطه وجود دارد؟

فهرست مطالب
چکیده


فصل اول : کلیات
1-1 مقدمه
1-2 بیان مساله
3-1 اهمیت و ضرورت تحقیق
1-4 اهداف تحقیق
1-4-1 هدف کلی
1-4-2 اهداف اختصاصی
1-5 فرضیه های تحقیق
1-6 تعریف مفهومی و عملیاتی متغییرها
1-6-1 شیوه های فرزندپروری

روش تحقیق
3-1 روش و نوع پژوهش
3-2 روش انجام تحقیق
3-2-1 جامعه آماری
3-2-2 روش و طرح نمونه گیری و نمونه پژوهش
3-3- ابزارهای پژوهش
3-3-1 پرسشنامه شیوه های فرزند پروری بامیرند
3-3-2 پرسشنامه گرایش به مواد مخدر
3-4 متغیرها
3-5 روش تجزیه و تحلیل اطلاعات


منابع
پیوست
چکیده انگلیسی"مطالب دیگر:
📎پکیج کامل جزوه+ ویدئوهای درس چهارم عربی 2 دبیرستان📎پکیج کامل جزوه+ ویدئوهای درس پنجم عربی 2 دبیرستان📎پکیج کامل جزوه+ ویدئوهای درس ششم عربی 2 دبیرستان📎پکیج کامل جزوه+ ویدئوهای درس هفتم عربی 2 دبیرستان📎پکیج کامل جزوه+ ویدئوهای درس 8 عربی 2 دبیرستان📎پکیج کامل جزوه+ ویدئوهای درس نهم عربی 2 دبیرستان📎پکیج کامل جزوه+ ویدئوهای درس دهم عربی 2 دبیرستان📎پکیج کامل جزوه+ ویدئوهای درس اول عربی 1 دبیرستان📎پکیج کامل جزوه+ ویدئوهای درس دوم عربی 1 دبیرستان📎پکیج کامل جزوه+ ویدئوهای درس چهارم عربی 1 دبیرستان📎پکیج کامل جزوه+ ویدئوهای درس پنجم عربی 1 دبیرستان📎تحقیق بازارشناسی کشورهای اسلامی📎پاورپوینت خلاصه کتاب سبک شناسی2 نثر دکتر سیروس شمیسا📎پکیج کامل جزوه+ ویدئوهای درس سوم عربی 1 دبیرستان📎مبانی نظری متغیر پرخاشگری📎مبانی نظری مهارت های مقابله با استرس📎پاورپوینت مدیریت تحقیق و عملکرد و روابط انسانی در سازمان📎پیشینه تحقیق و مبانی نظری اضطراب امتحان📎پاورپوینت خلاصه کتاب قرائت عربی1 مصطفی شعار📎پاورپوینت خلاصه کتاب قرائت عربی 2 دکتر سیدمحمد حسینی📎پاورپوینت خلاصه کتاب صرف و نحو کاربردی1 دکتر سید احمد امام زاده📎پاورپوینت تاریخ بیهقی نثر3 بخش3📎پیشینه تحقیق و مبانی نظری اعتیاد به کار📎پیشینه تحقیق و مبانی نظری اعتیاد به اینترنت📎پیشینه تحقیق و مبانی نظری اعتیاد به موبایل و احساس تنهایی