لینک مستقیم{پرسشنامه ارزیابی ارتباط سبک های فرزندپروری والدین با گرایش به مواد مخدر فرزندان}

پرسشنامه ارزیابی ارتباط سبک های فرزندپروری والدین با گرایش به مواد مخدر فرزندان|42078422|lv|پرسشنامه گرایش به مصرف مواد مخدر,پرسشنامه علل گرایش به مواد مخدر,دانلود پرسشنامه گرایش به مصرف مواد مخدر,دانلود پرسشنامه گرایش به مواد مخدر,پرسشنامه شیوه های فرزندپروری بامریند,پرسشنامه شیوه های فرزندپروری دیانا بامریند,دانلود پرسشنامه شیوه های فرزندپروری بامریند
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان پرسشنامه ارزیابی ارتباط سبک های فرزندپروری والدین با گرایش به مواد مخدر فرزندان را مشاهده می نمایید.

هدف از این دانشجو می باشد


مشخصات فایل
تعداد صفحات9حجم133/19 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل

این پژوهش با هدف بررسی رابطه بین شیوه های فرزند پروری با گرایش به مواد مخدر دانشجویان دانشگاه آزاد شهر بندرعباس انجام گردید. روش تحقیق توصیفی (همبستگی) طراحی و اجرا شد. نمونه شامل 350 نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس به صورت در دسترس انتخاب گردید.

پرسشنامه شيوه‌هاي فرزندپروري بامریند و پرسشنامه گرایش به مصرف مواد مخدر توسط دانشجویان اعضای نمونه تکمیل شد.

1. پرسشنامه شيوه‌هاي فرزندپروري بامریند:

این ابزار براي سنجش سبك فرزندپروري استفاده مي‌شود. اين ابزار براساس نظريه بامريند (1991) از الگوهاي رفتار سهل گير، مستبد و قاطع اقتباس شده كه جهت بررسي شيوه هاي فرزندپروري ساخته شده است.


2.پرسشنامه گرایش به مواد مخدر :

این پرسشنامه دارای 16 سوال است و هدف کلی آن بررسی میزان تمایل به اعتیاد از سه بعد اجتماعی، فردی و محیطی در افراد مختلف می باشد. این پرسشنامه به صورت محقق ساخته و با استفاده از برخی منابع علمی از قبیل فرچاد و همکاران (1385) طراحی گردیده است.


"مطالب دیگر:
📌طرح توجیهی پرورش پرندگان زینتی(قناری) با ظرفیت 200 جفت سال 97📌پاورپوینت چگونه محتوا یک کتاب درسی را تحلیل کنیم؟📌پاورپوینت طنزهای مدیریتی📌تحقیق تربیت بدنی و تندرستی📌تحقیق محمد رسول الله📌تحقیق چیستی مرگ📌تحقیق مصلح جهانی در کتب ادیان📌تحقیق مهدویت در قرن📌تحقیق مهدي (ع) و نهضت عدالت خواهي📌تحقیق مهرورزی📌تحقیق نحوه به خلافت رسيدن ابوبكر و فعاليت هاي حضرت علي (ع)📌تحقیق نشانه هاى ظهور📌تحقیق نگاهی به جایگاه وقف در فرهنگ اسلام📌تحقیق نگاهى برون ‏دينى به معاد و عوالم پس از مرگ📌پاورپوینت شناختی رفتاری📌تحقیق نماز در قرآن و حدیث📌تحقیق نماز کامل📌پاورپوینت مهندسی امنیت نرم افزار📌تحقیق وجدان فقهى و راه هاى انضباط بخشى به آن در استنباط📌تحقیق ولادت باسعادت حضرت ولي عصر (ع)📌تحقیق ويژگي هاي حضرت مهدي (ع) و حكومت جهاني اش📌پاورپوینت تنوع گياهي و پراكنش گياهان دارويي استان همدان📌تحقیق اخلاق و معاشرت درخانواده📌تحقیق ارزيابي گناه📌تحقیق رشد اسلام در بين سياهپوستان آمريكا